تغییر واحد پول:
تغییر زبان: فارسی انگلیسی
فروشگاه » فروشگاه بریوز و جامعه
شاخه ها
 
ورود به سيستم
آدرس پست الكترونيك:
كلمه عبور:

کلمه عبورتان را فراموش کرده اید؟
هنوز ثبت نام نکرده اید؟
 
آخرين محصولات
4302290060
4302290060
390,000ريال
 
رهگیری سفارش

کد رهگیری را می توانید از اطلاعات مربوط به سفارش در حساب کاربری مشاهده نمایید.

رهگیری سفارش
 
تگ محصولات
 
جايزه ويژه سال 93
 
اخبار گروه صنعتی بریوز
 

فروشگاه بریوز و جامعه

     

فروشگاه بریوز و جامعه

پیشرفت چشمگیر و روزافزون فناوری‏های اطلاعاتی و ارتباطی در دهه‌های اخیر، بسیاری از الگوهای اقتصادی، صنعتی، اجتماعی و فرهنگی و شیوه‏‏های زندگی امروزی را دگرگون كرده است. یکی از پیامدهای گسترش این فناوری‏ها، پیدایش شیوه‏‏های نوین کسب و کار و تجارت الکترونیک است که به ویژه در کشورهای پیشرفته، رشد فزاینده‏ای را داشته ‌است. 

از آنجا که تجارت الکترونیک درکشور ما بسیار نوظهور است، فروشگاه بریوز یکی از پیشگامان و نوآوران این حوزه به ویژه در زمینه خرده فروشی اینترنتی به شمار می‏آید که می‏ توان رابطه دو سویه میان آن و جامعه را از دید اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی بررسی کرد.

از دیدگاه اقتصادی، پیشرفت دانش و فناوری‌های نوین شکل رفتارهای اقتصادی را از اقتصاد سنتی به اقتصاد دانش بنیان تغییر داده‏ است. در اقتصاد دانش بنیان که اقتصاد دیجیتالی نیز نامیده شده، تجارت الکترونیک و درصد شرکت‏هایی که برای فروش کالاهای خود از اینترنت استفاده می‏‏کنند از معیارهای سنجش دانش بنیان بودن اقتصاد به شمار می‏آیند. در این زمینه فروشگاه بریوز نه تنها به طور مستقیم با ایجاد یکی از برترین زیرساخت‏ های فروشگاه اینترنتی بر بهبود و پیشرفت تجارت الکترونیک در کشور تاثیرگذار است بلکه به طور غیرمستقیم نیز به عنوان یک الگو سبب می‏شود مشابه‏های زیادی پیدا کند و این موضوع باعث رشد بیش از پیش صنعت تجارت الکترونیک و فروشگاه داری اینترنتی خواهد شد.

اثرگذاری اقتصادی دیگر فروشگاه بریوز با نگاه به آن به عنوان کارآفرین در حوزه تجارت الکترونیک آشکار می‏‏شود. اینترنت را می‏ توان بازاری بدون مرز پنداشت كه می‏ شود در آن تجارت كرد، ولی برای این منظور باید كارآفرینان با ایده‏های نو، شركت‏های اینترنتی را راه اندازی كنند تا زمینه فعالیت و اشتغال عده زیادی فراهم شود. اما کارآفرینی فروشگاه بریوز فراتر از دامنه خود شرکت است، كارآفرینی از راه تجارت الكترونیك نه تنها تولید‏كنندگان، تامین کنندگان، فروشندگان و مشتریان را در یك چرخه اقتصادی قرار می‏‌دهد، بلکه با ایجاد نیازهایی مانند شیوه‏ های جذب مشتریان اینترنتی، تبلیغات و بازاریابی اینترنتی، همكاری‏‏ها و شبكه‏ های مجازی، كار از راه دور و بانکداری الکترونیکی در حوزه‏‏های دیگر نیز تاثیرگذارست.

از دیدگاه اجتماعی، سایت فروشگاه بریوز امکان دسترسی یکسان مردم به محصولات و خدمات خود را در سرتاسر کشور و مناطق روستایی و دورافتاده به وجود آورده و به آنها در انتخاب درست‏‏تر و آگاهانه‏تر کمک می‏کند، در حالی که قیمت‏‏های یکسان  نیز احساس خوشایند برابری در دریافت خدمات را برای هر مشتری در هر گوشه‏ ای از کشور افزایش می‏‏دهد. همچنین، با خرید آنلاین نیاز به سفرهای درون شهری کاهش می‏‏یابد که از پیامدهای مثبت آن کاهش مصرف سوخت و جلوگیری از هدر رفتن انرژی، کاهش ترافیک، کاهش  آلودگی صوتی، کاهش آلودگی هوا و به طور کلی محافظت بهتر از محیط زیست است.

بسیاری در سراسر جهان باور دارند که شتاب گرفتن فرایند تبادل دانش و اطلاعات با کمک فناوری‏‏های ارتباطی و اطلاعاتی در دستیابی به توسعه پایدار نقشی بسیار کلیدی دارد و در آینده، جامعه شکل گرفته بر پایه دانش و اطلاعات به عنوان الگوی توسعه پایدار شناخته خواهد شد.

از دیدگاه فرهنگی‏، فروشگاه بریوز علاوه بر یک فروشگاه اینترنتی، مرجع تخصصی نقد و بررسی لباس های زیر است است و بسیاری از این فروشگاه اینترنتی، برای آگاهی از اخبار و جستجوی اطلاعات از این حوزه بازدید می‏‏کنند.. پربار بودن محتوا، نه تنها افزایش دانش دیجیتالی کاربران اینترنت را در پی دارد، بلکه دیگر سایت‏‏های اینترنتی را نیز به بهبود آگاهی‏ رسانی در زمینه تخصصی خود تشویق می‏‏کند که پیامد آن تشویق مردم به استفاده از اینترنت نه تنها برای جستجو و وب گردی، بلکه برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر و به‏روزتر است که خود روشی برای فرهنگ‏سازی در زمینه استفاده از اینترنت به شمار می‏‏رود. از سوی دیگر فروشگاه بریوز با در اختیار گذاشتن اطلاعات و محتوای کافی و درست و انتشار بی‏‏طرفانه نقدها و نظرها، نشان می‏دهد که تا چه اندازه برای مخاطبان خود احترام و ارزش قائل است و هدفش فروش به هر قیمتی نیست، که می‏ تواند الگویی برای فرهنگ مشتری مداری و احترام به حقوق مشتری باشد.

همچنین ویژگی‏های خرید اینترنتی مانند قیمت‏های یکسان و شفاف می‏‏تواند فرهنگ خرید و فروش را بهبود ببخشد و به آرامی و با گذشت زمان، فرهنگ چانه زنی را به فرهنگ قیمت واقعی و منصفانه تغییر بدهد.

در کشور ما که فرهنگ خرید اینترنتی آن چنان که باید، گسترش نیافته و شاید بیشتر مردم هنوز به این گونه خرید اعتماد ندارند، فروشگاه بریوز همواره با بالا بردن کیفیت ارایه خدمات خود تلاش کرده است تا خرید اینترنتی برای مشتریانش تجربه خوشایندی باشد، تجربه خوب یک خرید اینترنتی نه تنها در افزایش اعتماد مردم موثر است، بلکه در درازمدت می‏ تواند بر رشد تجارت الکترونیک به عنوان یک صنعت مدرن در کشور هم تاثیرگذار باشد، زیرا که مشتریان، غیرمستقیم به بهره‏‏گیری از دیگر خدمات اینترنتی مثلا بانکداری الکترونیک نیز ترغیب می‏شوند.

شفافیت مالیاتی از دیگر ارزش آفرینی‏های فروشگاه بریوز برای مشتریان و کاربران خود است که نه تنها به عنوان وظیفه ای ملی به آن نگاه می کند، بلکه این موضوع را قسمتی از حقوق مصرف کنندگان می‏داند. به علاوه سازمان‏ها و نهاد‏های دولتی نیز می‏ توانند با اتکا به این موضوع از بابت خرید‏های سازمانی خود با دریافت فاکتور رسمی اطمینان حاصل نمایند. در نتیجه فرهنگ سازی در راستای شفافیت مالیاتی نیز از دیگر اهداف فروشگاه بریوز است.

امیدواریم با ماموریت و چشم انداز فروشگاه بریوز نه تنها تجربه یک خرید خوب را به کاربران و مشتریان عرضه کنیم، که در کلیه زمینه های علمی، اقتصادی، فرهنگی و به ویژه حوزه تجارت الکترونیک تاثیرگذار باشیم.

تجربه یک خرید خوب به عنوان شعار فروشگاه بریوز همواره در تمامی فرآیندها سرلوحه کاری این مجموعه است و یاری رسانی شما کاربران عزیز که همواره پشتیبان این مجموعه بوده‏ اید، دستیابی فروشگاه بریوز به این اهداف را تسهیل می‏ نماید.

     
ادامه
 
0 مورد
مقایسه محصولات
محصولی برای مقایسه انتخاب نشده است!
پرفروشترين ها
01.هيراد
02.آرتان
03.آرمين
04.110001
05.آريانا
06.4330300060
07.آرمان
08.110002
09.آرش
10.آراد
 
موفقيت ها و دستاوردها
 
باشگاه مشتريان
 
پيشنهادات شما
 
رموز موفقیت بریوز

 
درگاه پرداخت بانك ملت
 
تبلیغات
سایت شرکت بریوز
 


ÔÊíÈÇäí ÂäáÇíä